Beeldentuin De Juffer bestaat al enige jaren. Sinds een paar jaar organiseren we zelf open tuindagen. Vanaf 2026 doen we ook mee aan tuinroute (4 dagen) van Open Tuinen rond Deventer.
Als we zelf open tuindagen organiseren, is de toegang gratis. Gedurende de tuinroute Deventer of andere gezamenlijke tuinroutes is de toegang 5,00 inclusief koffie/thee en lekkers.
Onze tuin heeft twee vijvers. Een natuurlijke vijver en een zwemvijver. De grootte van het totale perceel is ongeveer 1 ha. Naast de struiken, bomen, fruitboomgaard en bloemen, valt de tuin op door de vele verzamelde kunstwerken. Meer dan vijftig kunstwerken van verschillende materialen, zoals cortenstaal, glas, steen, koper en hout, zijn verspreid over de tuin te vinden.
Soms organiseren we workshops in de stal. Voor meer informatie kijk op onze website.